Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Професійна оссвіта

Повсякденна зачіска на довгому волоссі з використанням бігуді шаховим способом. Вечірній макіяж в романтичному стилі.

Повсякденна зачіска на довгому волоссі з використанням бігуді шаховим способом. Вечірній макіяж в романтичному стилі. (2017)


 
На сучасному етапі розвитку перукарського мистецтва та декоративної косметики, слід зазначити, що дана галузь в Україні дуже розвинена та має великі перспективи на даний час. Одним із визначних завдань відповідно до засад програми діяльності Кабінету Міністрів України - “На зустріч людям” є створення належних умов своїм громадянам для реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність в тому числі і у сфері надання послуг населенню на сучасному рівні якості та з відповідною гарантією і культурою обслуговування.
Вимоги до сучасного майстра-перукаря дуже високі, основні з них це знання, як теоретичні так і практичні, а уміння гарно та впевнено спілкуватись дає великі перспективи, адже щира усмішка це шлях до успіху. Також знання інших предметів, а саме матеріалознавство, яке дає змогу знати та бачити реакцію на той чи інший інгредієнт зі складу якогось парфюмерно-косметичного препарату. Також не менш важливим є знання з кольорознавства, потрібно добре відчувати кольори, закони які присутні, наприклад при змішуванні кількох кольорів. А також історія зачіски, яка тягнеться далеко до нашої ери і звідки можна черпати нові ідеї, стилі як в зачісках так і в одязі. Звідси конкурсний рух, атмосфера змагання у будь-якій галузі відкриває прекрасну можливість визнання унікальності творчої особистості, майстерності та професіоналізму учасників. Конкурси потрібні для самоствердження, вдосконалення, визначення фахового рівня і напрямків професійного зростання. В наш час впроваджуються нові технології, нові види послуг, організовуються українські школи перукарів, конкурси, майстер – класи моделюванні зачісок і макіяжу та розвитку сучасної моди. Для майстрів, які вже мають перукарську освіту або молодшого спеціаліста можуть також підвищити свої знання та навики, існують курси підвищення кваліфікації, майстер класи, де майстри доступно показують та навчають технологій модних стрижок, зачісок, креативного фарбування, нових хімічних препаратів.
“Не існує людини поза модою, чи це вчора чи сьогодні, чи в перспективі.” Отже, ти людина сучасна, або старомодна або випереджаєш моду. З непомітними змінами в моді змінюється і темп, рух життя людини. Впроваджуються прогресивні технології, обладнання, інструменти та засоби парфумерно-косметичні засоби, необхідних для розробки перукарського мистецтва та візажу. Ось наприклад мобільні машини для миття голови які прикріплюються до робочого крісла. Машина, яка пришвидшує дію хімічних та фарбуючих речовин, обертаючись та обігріваючи голову. Ножиці легкі при виконанні стрижки, чим і пришвидшують операцію стрижки, а також дозволяють виконувати новітні методи обробки волосся. Різноманітні щітки, бігуді різної будови та діаметру. І взагалі перукарське мистецтво дуже змінилось за кілька десятиліть. Протягом кількох десятиліть демонструється, що творчий процес завжди знаходиться в русі. Перукарська мода нестримна. Вчора –африканські кучері і гладенький шовк, сьогодні – розвіяні текстурні локони і начіси, тупровки. На сучасному етапі більшість людей прагнуть кардинально змінити свій імідж. Зараз в іміджі важливо все від усмішки до самих кінчиків нігтів. Сучасний розвиток мистецтва доповнює красу людського тіла незвичайними, стильними прикрасами – пірсинг і татуювання, але це дуже екстравагантно та екстримально. Проте і цьому знайшли заміну. 
Отже, головна задача художника – модельєра, полягає в тому, щоб створити попит на зачіски, які будуть користуватись успіхом і будуть актуальними не тільки сьогодні, але й завтра, а це свідчить про те, що історія перукарської справи є головним стержнем у сучасній моді на зачіски.


ЗМІСТ


ВСТУП 
ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
1. Організація роботи перукарні  
РОЗДІЛ  1. Основна частина 
1.1  Характеристика сучасних і перспективних напрямків моди на
 стрижки, фарбування волосся, зачіски та макіяж  
РОЗДІЛ 2. Технологічна частина 
2.1.Обгрунтування вибору моделі при виконанні повсякденної зачіски
 на довгому волоссі з використанням бігуді шаховим способом                         
2.2  Опис технологічного процесу виконання повсякденної зачіски на довгому волоссі з використанням бігуді шаховим способом 
2.3 Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються
 при виконанні повсякденної зачіски на довгому волоссі з
 використанням бігуді шаховим способом 
2.4 Матеріали, що застосовуються при виконанні повсякденної зачіски 
на довгому волоссі з використанням бігуді шаховим способом 
2.5 Визначення початкових даних моделі при виконанні вечірнього
 макіяжу в романтичному стилі 
2.6 Технологія виконання вечірнього макіяжу в романтичному стилі 
2.7 Обґрунтування вибору, допоміжних парфюмерно-косметичних  
засобів, інструментів та  обладнання, необхідних для  вечірнього
 макіяжу в романтичному стилі 
РОЗДІЛ 3. Охорона праці 
3.1 Організація робочого місця 
3.2 Охорона праці та безпека життєдіяльності 
ВИСНОВКИ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 
ДОДАТКИ 


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   47
  Рік захисту:   2017
  Ціна роботи:  50 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Професійна оссвіта | Добавив: great_scientist (24.06.2017)
Переглядів: 226
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 945

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru