Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Митна справа

Теоретичні та організаційні аспекти інформативної діяльності державного управління (2013)

Теоретичні та організаційні аспекти інформативної діяльності державного управління (2013)


 Суб’єктивне право на інформацію – це гарантована державою можливість фізичних та юридичних осіб і держави (державних органів) вільно одержувати, використовувати, поширювати та зберігати відомості та/або дані, необхідні їм для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій, що не порушують права, свободи і законні інтереси інших громадян, права та інтереси юридичних осіб.
 Відкрита інформація – це законодавче визначені відомості та/або дані, доступ, розповсюдження та використання яких відповідно до законодавства не може бути  обмежений. Особливістю відкритої інформації є те, що:
 • це – законодавчо визначена інформація;
 • доступ до відкритої інформації не може бути обмеженим;
 • отримання відкритої інформації відбувається безоплатно;
 • користування відкритою інформацію здійснюється на свій розсуд;
 • відмовлення в доступі до відкритої інформації за будь-якими причинами є неможливим.
 Інформативно-консультативну діяльність можна умовно поділити на три рівні (стадії) - інформативну, інформативно-аналітичну (інформаційну аналітику) і консультативно-аналітичну. Вони розрізняються між собою не лише хронологічно, але і в структурно-функціональному плані. Причому за типами прикладної діяльності їх достатньо поділити на два види робіт: інформаційні технології першого рівня і власне інформативно-консультативну діяльність.
 Митний кодекс України в редакції 2012 року регламентував особливості інформативно-консультативної діяльності митних органів в  Главі 3. «Інформування, консультування та попередні рішення з питань державної митної справи». Митні органи інформують заінтересованих осіб про митні правила у встановленому законом порядку. Для спрощення доступу заінтересованих осіб до такої інформації митні органи застосовують інформаційні технології.
 Інформація щодо законодавства України з питань державної митної справи надається у встановленому законом порядку. Митні органи надають не тільки інформацію, яку запитувала заінтересована особа, а й будь-яку іншу інформацію, яка стосується запиту, якщо її доведення до відома заінтересованої особи вважається митним органом доцільним.
 Консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи надаються митницями за місцем розташування підприємств (за місцем проживання або тимчасового перебування громадян) або центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної митної справи, в усній, письмовій або, за бажанням заінтересованої особи, електронній формі у строк, що не перевищує 30 календарних днів, наступних за днем отримання відповідного звернення. Консультації в письмовій формі надаються у вигляді рішень митних органів.


ЗМІСТ


1. Теоретико-правові аспекти доступу до відкритої інформації
2. Інформативно-консультативна діяльність: сутність та особливості реалізації
3. Законодавчі новації інформативно-консультативної діяльності ДМСУ
Висновки 


Рис. 1. Структурна модель інформативно-консультативної діяльності 
Рис. 2. Класифікація видів інформації
Рис. 3. Особливості консультування у митній сфері 
Рис. 4. Інформаційно-комунікаційний та інформаційно-довідковий департаменти в структурі Міністерства доходів і зборів України
Рис. 5. Сфери застосування попередніх рішень внаслідок митного консультування 


  Тип роботи:   розділ диплома
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Митна справа | Добавив: great_scientist (26.05.2014)
Переглядів: 241 | Теги: інформативно-консультативна діяльні, митне консультування, відкрита інформація, інформативно-консультативна діяльні, публічна інформація
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru