Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Машинобудування

1.Ремонт і обслуговування паливних баків. 2.Будова кабіни та панелі приладів автомобіля БілАЗ-7548.

1.Ремонт і обслуговування паливних баків.

2.Будова кабіни та панелі приладів автомобіля БілАЗ-7548.


 Автомобільний кар'єрний транспорт — у широкому розумінні — комплекс, що об'єднує автомобільні транспортні засоби (автосамоскиди, автопоїзди) і допоміжне обладнання, кар'єрні автошляхи, технічні засоби управління виконанням робіт, а також засоби технічного обслуговування і ремонту автомобілів та обладнання, призначений для технологічного процесу переміщення гірничої маси з кар'єру у відвал, на перевантажувальний пункт або до приймального пристрою збагачувальної фабрики. Області ефективного застосування автомобільного кар'єрного транспорту: будівництво кар'єрів, розробка родовищ з неправильними контурами або родовищ, що залягають в гористій місцевості; розробка горизонтальних або слабконахилених пластів при швидкому просуванні фронту робіт; виїмка корисної копалини за її ґатунком (сортом) або виїмка окремих прошарків і блоків; розробка родовищ, що залягають на великій глибині (з використанням автотранспорту в поєднанні з іншими транспортними засобами на короткому плечі відкатки). У більшості випадків кар'єри, в яких застосовується автомобільний кар'єрний транспорт, мають обмежені розміри (довжину в плані звичайно не більше за 2-3 км, глиб. 150—200 м). Оптимізація автомобільного кар'єрного транспорту пов'язана з найповнішим використанням вантажних засобів у вибоях. Тому схема під'їздів під вантаження вибирається з урахуванням найменшого часу на маневри, подачу і зміну автосамоскидів. На тривалість завантаження впливають продуктивність екскаватора (навантажувача) і об'єм кузова автосамоскида, який повинен бути кратним місткості ковша екскаватора (від 3:1 до 8:1). Режим руху рухомого складу визначається насамперед типом кар'єру. Для кар'єрів глибинного типу характерне транспортування вантажу на підйом, для кар'єрів нагірного типу — під схил. При використанні автомобільного кар'єрного транспорту в комбінації з іншими транспортними засобами можлива їх робота в обох режимах при рухові до перевантажувального пункту: з однієї частини уступів — під схил, з іншої — на підйом. Організацію руху автотранспорту в кар'єрі здійснюють за закритим або відкритим циклом. У першому випадку група автосамоскидів закріплюється за певним екскаватором. Така організація нескладна, але нерідко приводить до простоїв. При організації руху за відкритим циклом автосамоскиди розподіляються між екскаваторами так, щоб максимально скоротити їх простої в очікуванні транспорту і простої автосамоскидів на вантаження.
 Робота автотранспорту за замкненим циклом забезпечується системою управління, яка надає диспетчеру інформацію про хід вантажно-розвантажувальних робіт. На початку зміни автосамоскиди закріпляються за екскаваторами відповідно до заздалегідь розрахованої програми роботи кар'єру за зміну, а в ході роботи при різких змінах виробничої ситуації здійснюється коригування, критерієм якого є підтримка заданої якості руди, що надходить на збагачувальну фабрику. Основні переваги автомобільного кар'єрного транспорту: висока маневреність рухомого складу, скорочення довжини транспортних комунікацій завдяки застосуванню відносно крутих схилів автошляхів, спрощення процесу відвалоутворення через меншу трудомісткість і можливість зменшення площі відвалів, висока оперативність управління. До недоліків автомобільного кар'єрного транспорту слід віднести: обмеження до 3-4 км відстані транспортування вантажів, залежність експлуатації доріг і рухомого складу від кліматичних умов, висока загазованість навколишнього середовища при роботі автотранспорта.
 Швидкість і маневреність автосамоскидів полегшують розробку покладів будь-якого контура і дозволяють здійснювати усереднення руди безпосередньо в кар'єрі. 
Правильна організація технічної експлуатації кар'єрних автомобілів з урахуванням   конкретних   умов   робить   вирішальний   вплив   на   ефективність використання цих дорогих і складних машин.
Питома вага великовантажного автомобільного транспорту в технологічних перевезеннях на підприємствах гірничодобувної промисловості складає 50-76%.
 В даний час в гірничодобувній промисловості експлуатуються в основному кар'єрні автосамоскиди Білоруського автомобільного заводу (БілАЗ) вантажопідйомністю від 27 до 110 т. Найбільш поширені автосамоскиди вантажопідйомністю 27 і 40 т з гідромеханічною трансмісією. За останні роки на 
підприємства поступають в значній кількості автосамоскиди БілАЗ вантажопідйомністю 75 і 110 т, що мають електричну трансмісію і тягові електродвигуни, вбудовані у ведучі колеса. Експлуатується досвідчена партія 170-тонних автосамоскидів.
 Збільшення середньої вантажопідйомності експлуатованих автосамоскидів дає можливість виконати  всі зростаючі об'єми перевезень, підвищити продуктивність кар'єрного автотранспорту. Разом з тим введення в експлуатацію нових могутніх автосамоскидів вимагає створення і оснащення відповідної виробничо-технічної бази для їх технічного обслуговування і ремонту, реконструкції існуючих кар'єрних автодоріг.
 Застосування дорогих автосамоскидів особливо великої вантажопідйомності нерозривно пов'язане з підвищенням рівня їх використання, оскільки висока початкова вартість цих машин робить дорогою кожну годину їх простою, а вихід з ладу окремих автосамоскидів відбивається на роботі всього підприємства.


ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1. Ремонт і обслуговування паливних баків
1.1. Будова та призначення паливних баків
1.2. Несправності та ремонт паливних баків 
1.3. Вимоги до інструменту для виконання технічного обслуговування та ремонту
Розділ 2. Будова кабіни та панелі приладів автомобіля БілАЗ-7548 
2.1. Кабіна автомобіля
2.2. Сидіння водія
2.3. Розташування Органів управління та обладнання в кабіні самоскидів
2.4. Розташування приладів контролю і органів управління на панелі приладів
2.5. Додаткова панель приладів
2.6.  Панель управління передпусковим підігрівачем двигуна
Розділ 3. Охорона праці на автотранспорт
3.1. Техніка безпеки при технічному обслуговуванні та ремонті автотранспорту
3.2. Протипожежна безпека
3.3. Електробезпека
3.4. Безпека руху в кар’єрі
Розділ 4. Екологічна безпека
Висновки
Список використаних джерел


  Тип роботи:   дипломна робота
  Кількість сторінок:   61
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   45 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Машинобудування | Добавив: great_scientist (16.02.2016)
Переглядів: 1107 | Теги: будова автомобіля, паливний бак
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru