Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Теоретико-методологічні аспекти функціонування валютного ринку України (2015)

Теоретико-методологічні аспекти функціонування валютного ринку України (2015)


 Валютні операції – це операції, пов'язані з переходом права власності на валютні цінності, включаючи операції з використання валютних цінностей у міжнародному обігу як засобу платежу, а також операції, пов'язані з ввезенням, переказуванням і пересиланням на територію країни та за її межі валютних цінностей. Валютний ринок – один із найважливіших сегментів фінансового ринку. Ступінь його розвитку безпосередньо впливає на економічну ситуацію в країні.
 Всі дії щодо валютного регулювання на сьогоднішній день спрямовані або на ліквідацію наслідків фінансової кризи, або на адміністративне регулювання утримання курсу гривні щодо коридору. І немає жодної програми або дії, які були б спрямовані на ліквідацію причин нестабільності національної валюти, яка сьогодні очевидна, – вона не має потужності насамперед тому, що не підтверджена підвищенням макроекономічних показників. При визначенні перспектив розвитку системи регулювання валютного ринку України обов’язково мають враховуватися особливості валютних політик зарубіжних країн, оскільки економіка України є відкритою, а отже, залежною певною мірою від дій основних зовнішньоекономічних партнерів.
 В процесі дослідження концептуальних засад вибору стратегії валютної політики центрального банку обґрунтовано, що реалізація певних теоретичних підходів у здійсненні валютної політики та їх практичне використання у вигляді таргетування обмінного курсу чи інших монетарних режимів має засновуватись на конкретних особливостях розвитку національної економіки у певний історичний період з урахуванням тих стратегічних цілей, які ставляться державною економічною політикою.
 Валютний ринок є дуже конкурентним позабіржовим ринком. Ринок переважно організований як оптовий, на якому сотні дилерів-банків купують-продають валюту, що фактично являє собою купівлю-продаж депозитів, пономінованих в іноземних валютах. Юридичні та фізичні особи купують валюту у дилерів валютного ринку на роздрібному ринку за роздрібними цінами, які вищі від оптових.
Угоди з валютою учасники ринку укладають як на біржовому, так і на позабіржовому валютних ринках. Більшість валютних операцій, що проводяться на ринку, мають спекулятивний характер.


ЗМІСТ


1. Поняття валютного ринку та його структура
2. Валютна політика Національного банку України
3. Зарубіжний досвід функціонування валютного ринку
4. Механізм функціонування валютного ринку
Висновки 


Рис. 1.1. Структура валютного ринку
Рис.1.2. Структура валютного ринку
Рис.1.3. Механізм функціонування валютного ринку


  Тип роботи:   розділ диплома
  Кількість сторінок:   22
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   22 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (05.06.2015)
Переглядів: 1131 | Теги: валюта, валютна політика, валютний ринок, НБУ
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru