Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Теоретичні засади дослідження роботи з пластиковими картками в банку (2014)

Теоретичні засади дослідження роботи з пластиковими картками в банку (2014)


 Дедалі частіше фізичні особи і суб’єкти господарювання здійснюють розрахунки за товари, послуги та виконані роботи за допомогою такого платіжного інструменту, як пластикові картки.  Це зручний, сучасний та універсальний інструмент. Сьогодні існує багато різноманітних видів карток, схожих між собою зовні, однак різних за суттю, своїм функціональним призначенням та технологією використання. Так, дисконтні картки випускаються нефінансовими установами, їх власники користуються певними пільгами, зокрема знижками в торговельних мережах, на які поширюється їх дія. Ідентифікаційні картки використовуються як засіб самоідентифікації, що спрощує доступ працівників до приміщень установ, до різних об’єктів, до інформації тощо.  Платіжні картки, які емітуються фінансовою установою, дають змогу оплатити товари, роботи і послуги, не маючи при собі готівкових коштів, одержати гроші в банкоматах і фінансових (у ряді випадків і в окремих нефінансових) установах та ін. Оскільки платіжні картки виготовляються з пластмаси, то їх ще називають пластиковими картками.
 У нашій країні емісія платіжних карток проводиться виключно банками, що уклали договір з платіжною організацією відповідної платіжної системи та отримали її дозвіл на виконання цих операцій (крім одноемітентних внутрішньобанківських платіжних систем) [2]. Сама по собі банківська платіжна картка є власністю емітента і надається клієнту або його довіреній особі для користування відповідно до умов договору з клієнтом. Разом із карткою держателю видається конверт із ПІН-кодом, тобто з персональним ідентифікаційним номером, який відомий лише держателю картки і потрібний для його ідентифікації під час здійснення операцій з її використанням. По закінченні терміну дії банківської платіжної картки (він зазначається на самій картці і в договорі з банком) її повертають до банку для продовження терміну або заміни картки [2].
 Для використання пластикової картки потрібно, по-перше, виготовити її та вручити держателю, а по-друге, забезпечити можливість використання карток для видачі готівки, здійснення розрахунків та інших операцій. Перш ніж потрапити до рук держателя пластикова картка проходить тривалий шлях виготовлення. Виробництво заготовок здійснюється на спеціальному обладнанні великими тиражами, цим займаються спеціальні організації, які мають відповідну ліцензію. Персоніфікацію карток, тобто нанесення на них інформації, яка дає змогу ідентифікувати платіжну систему, емітента картки та її держателя, здійснюють здебільшого банки самостійно. Водночас є підприємства, які поєднують виробництво пластикових карток з їх персоніфікацією.


ЗМІСТ


1. Сутність та види пластикових карток
2. Організація роботи банку з платіжними картками
3. Послідовність проведення аналізу діяльності банку з платіжними картками


  Тип роботи:   розділ диплома+література
  Кількість сторінок:   42
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   22 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (03.06.2014)
Переглядів: 681 | Теги: карта банку, пластикова карта банку, платіжна карта, платіжна картка
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru