Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Перспективи удосконалення роботи банку з платіжними картками (2014)

Перспективи удосконалення роботи банку з платіжними картками (2014)


 І все ж, в недалекому майбутньому кардинальні зміни просто неминучі. Сьогодні кількість активних карток майже зрівнялася з кількістю дорослого населення. Банки вже не зможуть розширювати свою присутність на картковому ринку тільки за рахунок залучення нових клієнтів. Натомість триває залучення широких цільових груп клієнтів – активно розвиваються комунікації за сегментами, відбуваються злиття та поглинання тощо. Розпочинається період утримування важливих клієнтів за допомогою автоматизованих програм взаємодії, програми лояльності, кобрендінгу та в інший спосіб. У перспективі слід очікувати формування лояльної клієнтської бази та “виховання” банками власного клієнта через безпосередній контакт із ним, а також шляхом урахування стилю життя клієнта, його вподобань, підтримки та розвитку бренда взаємодії з банком тощо.
 Для того, щоб пластикові картки застосовувалися ширше, необхідна розвинута мережа їх прийому, постійне вдосконалення і впровадження передових карткових продуктів для розширення меж їх використання. До таких упроваджень можемо віднести: – здійснення безготівкових розрахунків через банкомати (оплата послуг стільникового зв’язку, кабельного телебачення, комунальних послуг тощо); – безакцептне списання грошей із картрахунків за послуги, що потребують щомісячної оплати; – переказ грошей із рахунку на рахунок; – можливість контролювати витрати за карткою; – віддалене використання засобів управління рахунками тощо.
 Сьогодні однією з найновіших інновацій на ринку платіжних інструментів не тільки в Україні, а й у світі є безконтактні картки. Найбільші міжнародні платіжні системи зовсім недавно вийшли на український ринок зі своїми безконтактними рішеннями. Так, система безконтактних платежів PayPass від Mastercard, завдяки спільним зусиллям з «Приватбанком» запрацювала в країні в листопаді 2011 року і поки до випуску цих новітніх платіжних засобів даної системи приєднались 8 установ. Система безконтактних платежів PayWave від Visa з’явилась в Україні навесні 2012 року, коли Ощадбанк і банк Південний почали будувати відповідну термінальну мережу, а станом на 1 квітня 2014 року лише 3 українських банка випускає подібні картки.
 Сьогодні основна проблема розвитку даної технології в Україні полягає в тому, що через малу кількість випущених безконтактних платіжних засобів банки і торгові мережі не зацікавлені в розвитку дорогої інфраструктури для їх обслуговування. І, навпаки, через обмежену кількість точок, що приймають до оплати новітні картки, попит на них досить обмежений. 


ЗМІСТ


1. Мінімізація ризиків роботи банку з платіжними картками
2. Зарубіжний досвід роботи банків з платіжними картками та його застосування в Україні
3. Використання новітніх технологій банку в роботі з платіжними картками


  Тип роботи:   розділ диплома+література
  Кількість сторінок:   30
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (03.06.2014)
Переглядів: 301 | Теги: ПриватБанк, карта банку, пластикова карта банку, платіжна карта, платіжна картка
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru