Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Перспективи розвитку механізму рейтингової оцінки банку ПАТ «Надра Банк» (2013)

Перспективи розвитку механізму рейтингової оцінки банку ПАТ «Надра Банк» (2013)


 За результатами написання розділу можна зробити наступні висновки. Як показала світова фінансова криза 2008 р. рейтингове оцінювання діяльності банків потребує пошуку шляхів удосконалення. Одним із шляхів удосконалення рейтингових методик оцінювання діяльності банків може бути оптимізація набору параметричних коефіцієнтів, які повинні давати всебічний аналіз банківській установі. Більшість рейтингових методик базується на оцінюванні достатності капіталу, якості активів, ліквідності, фінансових результатів, зростанні депозитів тощо. У роботі було запропоновано методику рейтингового оцінювання діяльності банків, що враховує емпіричний досвід у сфері рейтингового оцінювання рекомендації спеціалістів щодо підвищення об’єктивності рейтингової оцінки, та безпосередньо досвід ПАТ «НАДРА БАНК». Необхідність розробки системи рейтингового оцінювання діяльності банків для ПАТ «НАДРА БАНК» обумовлена тим фактом, що наявна методика банку для оцінки своїх контрагентів заснована на використанні непублічної інформації. Методику було адаптовано до оцінювання банків на основі публічної фінансової звітності для того, щоб банк мав змогу самостійно визначати свою позицію на ринку банківських послуг відносно найближчих конкурентів.
 Результати розрахунків показали, що найкращий фінансовий стан, порівняно з іншими банками першої групи, у 2011-2012 рр. мають ПАТ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», ПАТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «УКРЕКСІМ БАНК», ПАТ «УКРАЗБАНК», що загалом відповідає рейтингам, котрі публікують національні рейтингові агенції та видання, а також органи державної влади. ПАТ «НАДРА БАНК» є аутсайдером рейтингу, що пов’язано із критичним станом банку за останні декілька років. Для підвищення своїх позицій банку слід звернути увагу на показники достатності капіталу та якості активів. 
 Також суттєво може покращити роботу банку впровадження системи внутрішнього  рейтингового оцінювання фінансових результатів діяльності філій, відділення та головного офісу. Для процедури рейтингування можна використати широко розповсюджений у світі метод DEA (Dataenvelopmentanalysis), на основі якого проводити аналіз статей витрат та результатів конкретного підрозділу банку. Це дасть змогу більш ефективно організувати та оптимально запланувати діяльність наявних структурних підрозділів, проводити оперативний аналіз їх фінансового стану, розраховувати рівень ризику за певним відділенням чи філією, а також удосконалити систему мотивації та кадрову політику банку.


ЗМІСТ


1. Вдосконалення методики рейтингової оцінки ПАТ «НАДРА БАНК»
2. Розвиток організаційно-методичних засад рейтингового оцінювання структурних підрозділів ПАТ «НАДРА БАНК»
Висновки


  Тип роботи:   розділ диплома+література
  Кількість сторінок:   33
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   15 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (17.05.2014)
Переглядів: 252 | Теги: механізму, (2013), ПАТ, розвитку, банку, рейтингової, БАНК», перспективи, оцінки, «НАДРА
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru