Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Конкурентоспроможність банку: теоретичні основи її забезпечення (2013)

Конкурентоспроможність банку: теоретичні основи її забезпечення (2013)


 Конкурентоспроможність банку являється одним із факторів, що визначає його надійність, фінансову стійкість здатність бути лідером на фінансовому ринку.
 Оскільки конкурентоспроможністьвідіграє надзвичайно важливу роль у діяльності банку, то  першочерговим завданням являється розробкадієвих інструментів та шляхів її підвищення.
 Незважаючи на значні здобутки у дослідженні  даної теми сьогодні не існує єдиної думки щодо визначення категорії «конкурентоспроможність банку». Проаналізувавши та систематизувавши підходи, що зустрічаються в науковій літературі можна дійти висновку, що конкурентоспроможність банку – це комплексна характеристика банку, що ґрунтується на досягненні конкурентних переваг в порівнянні з іншими банками, що знаходяться в одній групі за класифікацією Національного банку України зі співставним обсягом активів. 
 При ідентифікації поняття «конкурентоспроможність банку», було виявлено взаємозв’язок між ним, конкурентоспроможністю банківського продукту та банківською конкуренцією. Розглядати дані поняття необхідно комплексно оскільки вони взаємодоповнюють та визначають один одного.
 У ході дослідження було визначено види конкурентоспроможності банку та визначено сукупність факторів, що впливають на неї. Виділено дві основі групи чинників: зовнішні та внутрішні, які відповідно мають опосередкований та прямий вплив на конкурентоспроможність банку. Зовнішні чинники визначено як некеровані, тобто Банк не має змоги їх прорахувати, проте повинен обов’язково враховувати їх вплив.
 У результаті дослідження встановлено, що конкурентоспроможність банку забезпечується розробленням відповідного механізму, основними параметрами якого являються саме методи, що дозволяють забезпечити конкурентні переваги банку. У роботі виділено чотири блоки, кожен із яких включає в себе певну сукупність методів забезпечення конкурентоспроможності банку.
 Отже, врахування всіх факторів, що впливають на конкурентоспроможність банку та запровадження ефективних методів щодо її підвищення дозволить фінансово-кредитній установі отримати ряд конкурентних переваг,розширити клієнтську базу та стати лідером на ринку фінансових послуг.


ЗМІСТ


1. Сутність та види конкурентоспроможності банку
2. Фактори впливу на конкурентоспроможність банку
3. Узагальнення методів забезпечення конкурентоспроможності банку
Висновки 


Рисунки та таблиці:


Взаємозв’язок понять «банківська конкуренція», «конкурентоспроможність банку», «конкурентоспроможність банківського продукту».
Класифікація видів конкурентоспроможності банку
Фактори впливу на конкурентоспроможність банку 
Зовнішні фактори конкурентоспроможності банку
Внутрішні фактори конкурентоспроможності банку 
Система забезпечення конкурентоспроможності банку
Механізм забезпечення конкурентоспроможності банку у розрізі методів та факторів Методи забезпечення конкурентоспроможності банку


  Тип роботи:   розділ диплома+література
  Кількість сторінок:   32
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (04.06.2014)
Переглядів: 230 | Теги: конкурентоспроможність банку, конкурентоспроможність
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru