Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Характеристика кредитоспроможності позичальників на прикладі ПАТ «ВТБ БАНК» (2013)

Характеристика кредитоспроможності позичальників на прикладі ПАТ «ВТБ БАНК» (2013)


 ПАТ «ВТБ Банк» станом на 2013 р. займає 7 місце по кредитуванню населення та юридичних осіб. Серед банків лідерів виділяють ПриватБанк, Ощадбанк та Укрексімбанк.
 Провівши аналіз обсягу наданих кредитів можна зазначити, що темп приросту з 01.2009 р. до01.2011 р. був позитивним, лише протягом 2012 р. розмір кредитів та заборгованості клієнтів зменшився на 28,99% порівняно з 2011, що пов’язано зі збільшенням банком резервів під зменшення корисності та значним скороченням споживчого кредитування. Можна зазначити, що протягом 2012 р. обсяги  наданих кредитів скоротилися, та станом на 01.01.2013 р. складали 23,755 млн.грн. Основною причиною даного явища є високі ставки за кредитами та високі вимоги до потенційних позичальників, а також зі складною ситуацією у основних галузях економіки, а також збереження високого відсотка резервування від надані кредити.
 Провівши аналіз структури кредитів банку, необхідно зазначити, що кредити, надані юридичним особам займають більше 90% обсягу кредитного портфеля банку.
При проведені оцінки кредитоспроможності банк користується параметричною методикою, яка побудована на основі методики оцінки фінансового стану позичальників при оцінці ризику з метою формування резерву, що затверджена НБУ в Постанові № 23. Тобто, банк не запроваджував власної методики та не застосовує комплекс існуючих, що також є важливим фактором при визначні більш точного стану кредитоспроможності позичальника, а отже дана методика є недостатньо вірною та надійною для банку І групи. Дана методика не в достатньому обсязі враховує специфіку самого позичальника, галузь його діяльності, перспективи можливого розвитку, отриманого прибутку тощо.
 Дослідивши методику оцінювання кредитоспроможності фізичної особи – позичальника, можна зазначити, що як і в більшості банків дана методика є бальною та враховує найбільш головні чинники, що впливають на кредитоспроможність, як кількісні так і якісні, є достатньо точною та надійною для банку.


ЗМІСТ


1. Аналіз кредитного портфелю ПАТ «ВТБ Банк» та загального стану банківських кредитів
2. Методика оцінки кредитоспроможності позичальника в ПАТ «ВТБ Банк»
Висновки


  Тип роботи:   розділ дипломної+література+додатки
  Кількість сторінок:   60
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   15 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (17.05.2014)
Переглядів: 200 | Теги: втб банк, позичальний, кредитоспроможність позичальника, кредит, Кредитоспроможність, кредитний портфель
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru