Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Банківська справа

Аналіз конкурентоспроможності банку ПАТ «Хрещатик» (2013)

Аналіз конкурентоспроможності банку ПАТ «Хрещатик» (2013)


 За результатами загальної характеристика діяльності ПАТ «Хрещатик» можна зробити висновки, що 2012 року банк проводив активну політику як у сфері залучення, так і розміщення ресурсів. Про що свідчить підвищення обсягів активів та зобов’язань банку.  Необхідно відмітити, що станом на 01.01.2013 року в порівнянні з попередніми періодами відбувається зменшення ризикованості активів. Зменшується частка кредитного портфеля, водночас із збільшенням темпів росту активів над темпами підвищення обсягів кредитної заборгованості. Натомість банк нарощує загальний обсяг цінних паперів в портфелі банку на продаж. Це свідчить про проведення політики диверсифікації активів. У 2012 році знижується ризик банківської діяльності, оскільки капітал зростає більш швидкими темпами, ніж активи. 
 Протягом 2012 року підвищується загальний рівень надійності та стійкості ПАТ «Хрещатик».  Про це свідчить підвищення показника надійності та зниження коефіцієнта фінансового важеля. У цілому можна зробити висновки про задовільний фінансовий стан, оскільки відбувається зниження темпу росту капіталу, зростає проблемна заборгованість банку, а показники, що характеризують ефективність діяльності та ліквідність, зростають значно нижчими темпами, ніж у докризовий період.
 Для визначення рівня конкурентоспроможності ПАТ «Хрещатик» недостатньо проведеного аналізу його фінансового стану. Необхідно провести оцінку в порівнянні з конкурентами.  Проте, слід зазначити, що на сьогодні не існує чітко виділеного методу, що дозволив би оцінити конкурентоспроможність банку максимально враховуючи всі фактори, що здійснюють вплив на неї.
 У результаті проведеного аналізу існуючих методів, у випускній роботі була обрана методика для оцінки конкурентоспроможності запропонована Вовком А та Махотою А. Ця методика має досить об’єктивний характер та дозволяє провести оцінку у динаміці.Проте, вона не в повному обсязі враховує фактори, що здійснюють вплив на конкурентоспроможність банку.  Також не враховується направленість впливу конкретного фактора на загальний рівень конкурентоспроможності. Але незважаючи на це, на нашу думку, використання такого підходу до оцінки конкурентоспроможності дозволить максимально просто та об’єктивно оцінити конкурентоспроможність банку.
 У результаті розрахунків було визначено, що із 6 обраних банків станом на 01.01.2013 року ПАТ «Хрещатик» знаходиться на 4 місці. При цьому у порівнянні з 2011 роком рівень конкурентоспроможності банку знизився. Це свідчить про те, що його діяльність є менш ефективною, ніж  банків-конкурентів. Тому керівництву ПАТ «Хрещатик» слід більше приділити уваги розвитку банку та здійснити ряд управлінських рішень щодо підвищення його конкурентних позицій.


ЗМІСТ


1. Організаційно–економічна характеристика ПАТ «Хрещатик»
2. Порівняльна характеристика методичних засад оцінювання конкурентоспроможності ПАТ «Хрещатик»
3. Оцінка конкурентоспроможності ПАТ «Хрещатик»
Висновки


Рисунки та таблиці:


  • Динаміка основних показників діяльності банку за період з 01.01.2010 по 01.01.2013 рр.,%
  • Динаміка доходів та витрат банку за період з 2009 по 2012 рр.,%
  • Етапи інтегральної оцінки конкурентоспроможності банку
  • Визначення конкурентної позиції банку
  • Етапи розрахунку інтегрального показника конкурентоспроможності банку за допомогою «правила трьох сигм»
  • Бальна шкала показників оцінки конкурентоспроможності банків 
  • Інтервали для показників оцінки конкурентоспроможності ПАТ «Хрещатик»
  • Конкурентні позиції банків за період з 2008 по 2012 рр.

  Тип роботи:   розділ диплома+література
  Кількість сторінок:   32
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Банківська справа | Добавив: great_scientist (04.06.2014)
Переглядів: 264 | Теги: конкурентоспроможність банку, конкурентоспроможність, Хрещатик
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru